بازار کینوا
خانه / کینوا / تولید کننده عمده کینوا مرغوب در ایران

تولید کننده عمده کینوا مرغوب در ایران

تولید کننده عمده کینوا  کیست؟ چند سالی است که تولید و کشت کینوا در داخل کشور شروع شده است و تولید کننده عمده کینوا مرغوب در ایران انواع و اقسام این محصول را با بهترین درجه کیفیت تولید کرده و به فروش می رساند.

تولید کننده عمده کینوا

تولید کننده عمده کینوا

تولید کننده عمده کینوا در ایران مقادیر زیاد این محصول با ارزش را تولید می کند و در اختیار مراکز توزیع و پخش آن می گذارد تا این دانه ها در سرتا سر ایران و کشورهای دیگر توزیع گردد. دانه های کینوا تولیدی ایران نه تنها در داخل کشور، بلکه در سرتاسر دنیا طرفدار دارند.

انواع دانه های کینوا

در دنیا بیش از ۱۲۰ نوع دانه کینوا وجود دارد که پر مصرف ترین و شناخته شده ترین انواع آن کینوای سفید، قرمز و سیاه هستند . هر یک از این انواع دارای مصارف گوناگون غذایی هستند و طعم ویژه ای دارند اما از نظر مواد معدنی موجود با هم تقریبا یکسانند . کینوای سفید برای پخت غذایی شبیه به برنج مناسب تر است چرا که بعد از پخت نرم و لطیف می شود . دانه های کینوا را قبل پخت و مصرف باید بشویید چون ممکن است طعم تلخی داشته باشند که با شستشو از بین می رود . هنگام پخت دانه های کینوا جوانه ان از داخل دانه خارج می شود شبیه به یک رشته باریک است.

حقیقت کینوا

بهتر است بدانید کینوا هرچند در اکثر مباحث به عنوان یکی از غلات نام برده یم شود اما اصلا غله نیست . ما آن را مانند غلات مصرف می کنیم . اما این شبه غله از خانواده اسفناج و چغندر است . ما دانه های این گیاه را مصرف می کنیم و مثل رنج می پزیم . این دانه ها فاقد گلوتن هستند. برگ های سبز و تازه این گیاه هم قابل مصرف است .

خواص دانه های کینوا

تولید کننده عمده کینوا

کینوا یک پروتئین کامل است . مقدار فیبر موجود در کینوا بسیار زیاد است و این دو فاکتور باعث می شوند با مصرف کینوا انرژی بدن تامین شود و زودتر احساس سیری کنیم و مدت بیشتری سیر باشیم. کینوا شامل اسیدهای آمینه ضروری بدن انسان است . این گیاه حاوی فیتوهورمون ها می باشد که به رشد کردن آن کمک می کند . بعضی از انواع کینوا به عنوان فیتو استروژن ها برای درمان یائسگی استفاده می شوند . کینوا یک محصول ارگانیک است و مهندسی ژنتیک شده و تراریخته نیست . این یک نکته بسیار مهم و اساسی درباره این محصول است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کینوا به صورت عمده

عرضه مستقیم کینوا به صورت عمده

کینوا به صورت عمده از طریق سایت ما به فروش می رسد و شما می …

نمایندگی کینوا مدیاف