بازار کینوا
خانه / کینوا ارگانیک / کینوا ارگانیک سفید و شرکت عرضه کننده آن

کینوا ارگانیک سفید و شرکت عرضه کننده آن

کینوا ارگانیک سفید را از طریق کدام شرکتها میتوان تامین کرد؟ آیا قیمت کینوا ارگانیک با نمونه غیر ارگانیک تفاوت دارد؟ عرضه کننده کینوا ارگانیک سفید با قیمت مناسب را کجا میتوان یافت؟

معرفی کینوا

دانه کینوا یکی از شگفت انگیزترین مواد خوراکی در جهان به شمار میاید به طوری که در کشورهای منطقه آمریکای جنوبی که مهد پرورش کینوا به حساب میایند از شبه غله کینوا با نام مادر تمام دانه ها یاد می کنند. همچنین در برخی جوامع کینوا را با نام برنج اینکا نیز میشناسند.
فیبر و پروتئین فراوان، ویتامین های گروه B و E، آنتی اکسیدان کافی برای بدن، فاقد گلوتن بودن و بسیاری موارد دیگر از مزیتهای دانه های کینوا به شمار میایند. جالب است بدانید که سال ۲۰۱۳ را سازمان خوار و بار جهانی با نام کینوا نام گذاری کرد.

کینوا ارگانیک

برخی از شرکتها دانه ی کینوا را با مهر ارگانیک عرضه می کنند که این موضوع ارزش ریالی محصول را تا حدودی نسبت به نمونه های غیر ارگانیک افزایش می دهد و البته باید مطمئن باشیم که محصول ارجینال با مهر واقعی دریافت کنیم.

کینوا ارگانیک سفید یکی از محصولات پر طرفدار در کشور کانادا میباشد و از آنجا که استانداردهای این کشور در سطح بسیار بالایی قرار دارد، شما میتوانید برای خرید اینترنتی کینوا سفید و یا خرید حضوری به صورت فله و بسته بندی در حجم بالا از این کشور با کارشناسان فروش در این سایت در ارتباط باشید.
لازم به ذکر است کینوا سفید دارای استاندارد کانادا از تمیزی بسیار خوبی برخوردار است و در عین حال قیمت بالاتری نیز دارد.

کینوا سفید ارگانیک کانادا

در عکی بالا نمونه ای از کینوا ارگانیک سفید محصول کشور کانادا را در بسته بندی ۱۱٫۳ کیلوگرمی مشاهده میفرمایید.
منبع: بازار کینوا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کینوا

خرید کینوا سفید ارگانیک

خرید کینوا سفید ارگانیک به صورت اینترنتی و تحویل در محل در بسته های بزرگ …

نمایندگی کینوا مدیاف